Kęstutis Drazdauskas

Kęstutis Drazdauskas
Kęstutis Drazdauskas

Kęstutis Drazdauskas gimė 1970 m., Vilniuje. 1994 m. baigė Vilniaus universitetą įgydamas anglų kalbos ir literatūros magistro laipsnį.

Kino industrijoje pradėjo dirbti 1995 m., kaip režisieriaus asistentas. 1998 m. Kęstutis ėmėsi prodiusavimo ir nuo tada tapo vienu aktyviausių prodiuserių Lietuvoje. 2003 m. įkūrė kompaniją ,,ARTBOX”, kuri pagamino virš dešimties trumpametražių bei pilnametražių filmų bei kelis šimtus televizijos reklamų. Jo prodiusuotas trumpametražis filmas ,,Baltos dėmės mėlyname” buvo nominuotas kaip geriausias Europos trumpametražis filmas kino festivalyje ,,Les Lutins” (Prancūzija). Šis filmas taip pat buvo rodomas Venecijos kino festivalyje bei laimėjo apdovanojimą už geriausią garso takelį Clermont-Ferrand trumpametražių filmų festivalyje.

Kęstutis ne tik prodiusuoja filmus bei reklaminius klipus, jis taip pat yra keletos kompanijų, dirbančių įvairiose kino industrijos srityse, bendrasavininkas,: ,,Cinevera” (filmavimo ir apšvietimo technika), turinti filialus Vilniuje ir Rygoje, ,,Cineskope” (filmavimo kamerų nuoma), ,,CineFX” (kostiumai, rekvizitas, dekoracijos), ,,Kinokomanda” (vaizdo postprodukcija) ir t.t.

Kęstutis buvo vienas iš iniciatorių įkurusių Vilniaus kino klasterį, kuris šiuo metu jungia 3 prodiuserines kompanijas ir 6 kino paslaugų įmones.

Jis yra ,,Lietuvos Nepriklausomų Prodiuserių Asocijacijos“ valdybos narys, taip pat priklauso ,,Nacionalinei kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijai”.

2012 m. Kęstutis prodiusavo 2 vaidybinius filmus – ,,Laiškai Sofijai” (Lietuva/JK/ Rusija) ir ,,Santa” (Lietuva/ Suomija) bei dokumentinį filmą “Elegija medui ir degutui”. Šiuo metu vysto 3 pilnametražius vaidybinius filmus – ,,Saula”, ,,Viešnia” , ,,Solo” bei pilnametražį animacinį filmą ,,Griunvaldas”.

Loading ... Loading ...

Grįžti į balsavimą

Filmo „Santa“ anonsas: