Renginys

Laikas: Vasario 4 d. 19:00, durys atidaromos 18:15

Vieta: „Forum Cinemas VINGIS“

Kaina: 7,00 €

Biletai prekyboje! Bilietų kiekis ribotas.

Renginį ves ir puikią nuotaiką užtikrins vedėjai, aktoriai: Simonas Storpirštis ir Laurynas Onuškevičius. Renginio nuotaiką palaikyti padės Condor Avenue. Po apdovanojimų ceremonijos visų svečių lauks puiki staigmena – išankstinė veiksmo komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ peržiūra, kurios oficiali premjera kino teatruose bus tik vasario 6 d. Sako, tai viena geriausių lietuviškų komedijų!

Kiekvienas, atėjęs į renginį, tampa „Metų kino žiūrovu“ – juk tai unikali galimybė vienoje salėje pabūti kartu su kino atstovais ir gyvai stebėti, kokį kiną vertina Lietuvos žiūrovai. Dar vienas siurprizas! Bus apdovanoti ne tik nominantai, bet ir žiūrovai!

Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir PauliusApie Saulių ir Paulių

Saulius ir Paulius (vaidina Giedrius Savickas ir Marius Repšys) – mažame Lietuvos miestelyje gyvenantys du draugai. Jų gyvenimas – niekuo ypatingas, slenka vienodai ramiai. Bet  vieną dieną Sauliaus mylima mergina ima ruoštis vestuvėms – ji tekės už turtingo gruzino.

Nuliūdęs Saulius su Pauliumi  neužilgo gauna netikėtą pasiūlymą: vietinis verslininkas duoda jiems prasilėkti nepaprasto grožio senoviniu automobiliu. Padauginę pašėlusiame vakarėlyje, Saulius ir Paulius automobilio ryte neberanda. Verslininkas už tai pareikalauja šokiruojančios duoklės – apiplėšti traukinyje vyksiančias vestuves. Kitaip jiems – galas. Nuo tos akimirkos Sauliaus ir Pauliaus  gyvenime prasideda pavojingi nuotykiai, o  jų draugystei skersai kelio stoja pinigai ir meilė.

Filmo reižisieriai: Simonas Aškelavičius ir Ričardas Marcinkus. Filme taip pat vaidina: Leonardas Pobedonoscevas,Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Evaldas Jaras, Rolandas Dovydaitis, Bernadeta Lukošiūtė, Eglė Gabrėnaitė, Arvydas Dapšys, Šorena Džaniašvili, Balys Latėnas, Rita Žliobaitė bei kiti.

Pagrindinė filmo daina:

Filmo ansonsas: