Audrius Bruzas1Audrius Bružas gimė 1979 m. 1998 m. įstojo į Lietuvos muzikos akademiją, režisieriaus Rimo Tumino vadovaujamą aktorių kursą; 2004 m. įgijo aktorinio meistriškumo magistro diplomą. 2002 – 2011 Valstybinio Vilniaus mažojo teatro aktorius. A. Bružas taip pat dalyvavo televizijos improvizacijų šou „Pagauk kampą“, LNK muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ (kartu su partenere Karina Krysko) bei parodijų laidoje „Dar pažiūrėsim“. Vienintelio profesionalaus improvizacijos teatro Lietuvoje KITAS KAMPAS narys.

Filme pasakojama apie vos trisdešimtmetį perkopusį Ramūną Jakutį (vaidina Audrius Bružas), kuris yra labai geras ir sąžiningas vyrukas, puikus finansininkas, tačiau labai ne koks meilužis. Ir tai tikrai žino Vaidutė (Ineta Stasiulytė) – Ramūno gyvenimo meilė. Atstumtas jos Naujųjų metų išvakarėse, pagrindinis filmo herojus atsiduria Londone, kur sutinka striptizo klube dirbančią tautietę Dianą (Edita Užaitė). Ji apsiima išmokyti Ramūną atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

Taip pat skaitykite:

Andrius Pauliukevičius: „Idėjai naudoti vaisius taip, kaip tai darė komedijos „Nepatyręs“ herojus, pritartų ir dietologai, ir seksologai“ (nuotraukos)

Balsavimas kitose kategorijose mygtukas