cineverasiciunas
Julius Sičiūnas g. 1982 m. Anykščiuose. 2014 m. baigė operatoriaus studijas ir įgijo bakalauro laipsnį. Jis yra vienas iš perspektyviausių operatorių Lietuvoje, dirba kino ir reklamos industrijoje.

„KINFO apdovanojimuose 2016” Julius Sičiūnas už filmą „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius” pretenduoja tapti „Metų operatoriumi“.

 

 

Apie filmą „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius”:

Režisieriai: Simonas Aškelavičius, Ričardas Marcinkus
Prodiuserinė kompanija: „Full Screen”
Prodiuseris: Agnė Bražienė, Ričardas Marcinkus
Scenarijus: Simonas Aškelavičius, Ričardas Marcinkus
Operatorius: Julius Sičiūnas
Aktoriai: Giedrius SavickasMarius Repšys 

Filme taip pat vaidina: Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Evaldas Jaras, Rolandas Dovydaitis, Bernadeta Lukošiūtė, Eglė Gabrėnaitė, Arvydas Dapšys, Šorena Džaniašvili, Balys Latėnas, Rita Žliobaitė bei kiti.

Saulius ir Paulius (vaidina Giedrius Savickas ir Marius Repšys) – mažame Lietuvos miestelyje gyvenantys du draugai. Jų gyvenimas – niekuo ypatingas, slenka vienodai ramiai. Bet  vieną dieną Sauliaus mylima mergina ima ruoštis vestuvėms – ji tekės už turtingo gruzino.

Nuliūdęs Saulius su Pauliumi  neužilgo gauna netikėtą pasiūlymą: vietinis verslininkas duoda jiems prasilėkti nepaprasto grožio senoviniu automobiliu. Padauginę pašėlusiame vakarėlyje, Saulius ir Paulius automobilio ryte neberanda. Verslininkas už tai pareikalauja šokiruojančios duoklės – apiplėšti traukinyje vyksiančias vestuves. Kitaip jiems – galas. Nuo tos akimirkos Sauliaus ir Pauliaus  gyvenime prasideda pavojingi nuotykiai, o  jų draugystei skersai kelio stoja pinigai ir meilė.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pristatyta nuotykių komedija „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“

Balsavimas kitose kategorijose mygtukas