Marius Repšys1
Marius Repšys
(g.1984 m. rugsėjo 1 d. Vilniuje) – kino ir teatro aktorius. Vaidina Nacionaliniame dramos teatre,„Lėlės“ teatre, dalyvauja jaunųjų menininkų judėjime „No Theatre”.

Marius už savo vaidmenis teatre ir kine buvo įvertinas prestižiniais apdovanojimais. Oskaro Koršunovo režisuotame spektaklyje „Išvarymas“ 2011 m. (Vandalo vaidmuo) aktorius apdovanotas už geriausią antraplanį vaidmenį „Auksiniu scenos kryžiumi“. 2010 m. jis buvo nominuotas kaip geriausias antro plano aktorius „2010 m. Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose, o 2012 m. gavo „Sidabrinę gervę“ kaip geriausias aktorius.

Filme „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius” Marius Repšys vaidiną vieną iš vagių – Paulių. Tik žiūrovai savo balsais nulems ar Marius taps ir „Metų aktoriumi 2015″.

Apie filmą:

Saulius ir Paulius (Giedrius Savickas ir Marius Repšys) – mažame Lietuvos miestelyje gyvenantys du draugai. Jų gyvenimas – niekuo ypatingas, slenka vienodai ramiai. Bet  vieną dieną Sauliaus mylima mergina ima ruoštis vestuvėms – ji tekės už turtingo gruzino.

Nuliūdęs Saulius su Pauliumi  neužilgo gauna netikėtą pasiūlymą: vietinis verslininkas duoda jiems prasilėkti nepaprasto grožio senoviniu automobiliu. Padauginę pašėlusiame vakarėlyje, Saulius ir Paulius automobilio ryte neberanda. Verslininkas už tai pareikalauja šokiruojančios duoklės – apiplėšti traukinyje vyksiančias vestuves. Kitaip jiems – galas. Nuo tos akimirkos Sauliaus ir Pauliaus  gyvenime prasideda pavojingi nuotykiai, o  jų draugystei skersai kelio stoja pinigai ir meilė.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lankomiausia savaitgalį – komedija „Traukinio apiplėšimas“, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“


Balsavimas kitose kategorijose mygtukas