Martynas2

Martynas Levickis gimė 1990 m. Tauragėje, akordeono paslapčių mokėsi Šiaulių Sauliaus Sondeckio konservatorijoje pas Marytę Markevičienę. Studijuoja Londono Karališkoje muzikos akademijoje, profesoriaus Owen Murray klasėje. Groja „Tango-Factory“ ansamblyje. Ypatingai išgarsėjo laimėjęs „Lietuvos talentus“ 2010 m.

Po sėkmės seka ir kita sėkmė, Martynas dabar tapo ir aktorius. KINFO apdovanojimuose Martynas Levickis nominuotas už vaidmenį filme „Dėdė, Rokas ir Nida“.

Apie filmą:

Tai pilna nuotykių romantinė komedija, kurios veiksmas mus nukelia į gražiausią Lietuvos kampelį – Nidą. Čia gyvena Gintaras, buvęs vienas geriausių Pabaltijo šalių buriuotojų, kuris po nelaimingo atsitikimo jūroje atsiribojo nuo jos, buriavimo ir paties savęs. Tačiau jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai vieną dieną Gintaras sulaukia brolio skambučio. Brolis prašo vasarai priimti sūnėną Roką, kuris, anot jo, yra pasukęs gyvenimo klystkeliais, tikėdamasis, jog atostogos Nidoje sugrąžins jaunuolį į doros kelią. Keliaudamas į Nidą Rokas sutinka savo gyvenimo meilę, dėl kurios vėliau jam tenka gerokai pakovoti. Atvykęs į Nidą Rokas pamato jachtas ir netrukus jas pamilsta. Nuo šiol didžiausia jo svajonė – dalyvauti regatoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

M. Levickis į „Sidabrinę gervę“ atvyks iš Londono „Royal Albert Hall“

Balsavimas kitose kategorijose mygtukas