douglas (1)

TOmaVaskeviciuteŽinoma iš tokių kino filmų kaip „Duburys“, „Anarchija žirmūnuose“, „Nesamasis laikas“„Sibiro madona“, taip pat daugeliui atpažįstama iš serialų trilogijos „Nemylimi“, „Svetimi“, „Pasmerkti“. 2010-aisiais aktorei buvo įteiktas „Auksinis scenos kryžius“ už Metų geriausią aktorės vaidmenį, o 2012 metais Tomą festivalio „Kino pavasaris“ žiūrovai pripažino Metų geriausia kino aktore.

Klasika tapusios Lietuvos rašytojos Žemaitės apsakymas „Kunigo naudą velniai gaudo“ įkvėpė filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ kūrėjus perkelti šią istoriją į kino ekranus. 1903 metais parašyta apysaka, komiškai atgims daugiau nei po 100 metų.

Trijų kvaišų – Bruto (akt. Jonas Gricius), Neto (akt. Šarūnas Banevičius) ir Remigučio (akt. Mindaugas Papinigis) – tobulas planas pasipelnyti nueina velniop. Kol Bruto ir Neto, sučiupti įtartinos reputacijos „verslininko“ Aleksandro (akt. Kęstutis Jakštas), kovoja už būvį, Remigutis sprunka į savo gimtinę – mažą miestelį. Jame tikėdamasis surasti ramybę ir, galbūt, dar kartą pasipelnyti. Tačiau jis nežino, kad ir čia jau dedasi kraupiai juokingas kriminalas, kuris atvilioja ir įniršusį Aleksandrą su naujais savo „įkaitais“.

Remigučio gimtinėje taip pat laukia jį mylinti ir vestuvių trokštanti Birutė (akt. Toma Vaškevičiūtė). Tad jam tenka ne tik sugalvoti „planą B“, kaip dar labiau praturtėti, bet ir slapstytis nuo supančioti jį trokštančios Birutės bei kerštu alsuojančio Aleksandro.

Naujame filme vaidinanti T. Vaškevičiūtė apie senmerges: „Tai man vienu metu yra ir gražu, ir liūdna“

Balsavimas kitose kategorijose mygtukas