Giedrius Savickas1 Balsuoti
Giedrius Savickas gimė 1980 m. balandžio 16 d. Klaipėdoje. Lietuvos jaunosios kartos teatro, kino ir televizijos aktorius. Didžiausio populiarumo susilaukė dėl televizijos parodijų laidoje „Dar pažiūrėsim“ sukurtų vaidmenų.

Pernai  „KINFO apdovanojimuose“ Giedrius Savickas buvo nominuotas taip pat už vaidmenį šventinėje Donato Ulvydo komedijoje „Kaip pavogti žmoną“. 2015 m. aktorius suvaidino vagį lietuviškame vesterne „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius”, kuris šėlo gražiame Lietuvos mieste – Anykščiuose.  Kino žiūrovai spręs savo balsais, ar Giedrius taps „Metų aktoriumi 2015″.

Apie filmą:

Saulius ir Paulius (Giedrius Savickas ir Marius Repšys) – mažame Lietuvos miestelyje gyvenantys du draugai. Jų gyvenimas – niekuo ypatingas, slenka vienodai ramiai. Bet  vieną dieną Sauliaus mylima mergina ima ruoštis vestuvėms – ji tekės už turtingo gruzino.

Nuliūdęs Saulius su Pauliumi  neužilgo gauna netikėtą pasiūlymą: vietinis verslininkas duoda jiems prasilėkti nepaprasto grožio senoviniu automobiliu. Padauginę pašėlusiame vakarėlyje, Saulius ir Paulius automobilio ryte neberanda. Verslininkas už tai pareikalauja šokiruojančios duoklės – apiplėšti traukinyje vyksiančias vestuves. Kitaip jiems – galas. Nuo tos akimirkos Sauliaus ir Pauliaus  gyvenime prasideda pavojingi nuotykiai, o  jų draugystei skersai kelio stoja pinigai ir meilė.

Giedrius Savickas ir Marius Repšys – pagrindiniai herojai nuotykių komedijojeMetų aktorius

  • Juozas Budraitis „Edeno sodas“ (23.3%)

  • Andrius Gecevičius „Problemų Tvarkytojas“ (36.5%)

  • Giedrius Savickas „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius” (40.2%)


Balsavimas kitose kategorijose mygtukas